Akustika

Mnoho odborných studií potvrdilo, že pracovní výsledky jako efektivita práce, míra chybovosti, pracovní pohoda, míra nemocnosti, stres, podrážděnost, problém se soustředit atd. jsou z významné části určovány vhodnými pracovními podmínkami. Jedním z hlavních faktorů tyto ovlivňující je vhodná akustika jednotlivých prostor. Nejvíce se to projevuje v tzv. velkoplošných kancelářích. Málo kdy jsou akustické požadavky řešeny již při stavbě budovy. Moderní kanceláře jsou velké otevřené prostory s velkým zastoupením tvrdých, zvuk odrazivých povrchů jako je sklo a beton, které velmi negativně působí na akustickou pohodu.

Chce-li zaměstnavatel zlepšit pracovní prostředí, zvýšit produktivitu práce zaměstnanců, snížit nemocnost a míru stresu atd. je nutné zlepšit akustiku jednotlivých prostor.

Jedním dodatečným řešením akustiky je produkt SELVA – ucelený systém skládající se s tří kompatibilních produktů – nástěnné, závěsné a volně stojící moduly. Systém SELVA byl testován v odborných laboratořích a je certifikovaný. Dalšími přednostmi jsou mobilita, variabilita, jednoduchá instalace a moderní design. Velký výběr různých látek a barev umožňuje vytvoření příjemného interiéru.

Dalším systémem jsou akustické panely MOOIA a MOOD WALL – od našeho partnera německé společnosti Sedus. Systém MOOIA navíc umožňuje potištění různými motivy. Vybrat si můžete z více než 3 tis. standardních motivů či dodat motiv vlastní. Pokud by se vám motiv po čase „okoukal“ či došlo k jeho poškození – lze jej velmi jednoduše obměnit či vyměnit.

FLUFO – na trhu nejširší řada hlavně nástěnných ale i závěsných akustických designových panelů. Obrovský výběr tvarů včetně puzzle, barev a tloušťky materiálu. Řada ART – moderní akustické obrazy.

Mezi stoly lze za účelem zlepšení akustiky lze instalovat čalouněné paravány EASY SCREEN či SE:WALL.

Naši partneři v oblasti akustiky

Designové studio Chrudim
  • Sledujte nás na sociálních sítích
Showroom Praha
  • Koželužská 2246/5, 180 00 Praha 8 - Libeň
  • (přízemí budovy SUBTERRA) (mapa)
  • Tel.: +420 736 752 173
  • Tel.: +420 731 443 720
  • Otevírací doba:
  • Termín návštevy je nutné
  • předem telefonicky domluvit.