Biofilie / green park office

Biofilie a akustika v souvislosti s novými produkty společnost BEJOT:

Existuje přirozený svazek mezi lidstvem a přírodou a je dokázáno, že přírodní elementy a dobrá akustika v kancelářích mají obrovský vliv na zaměstnance. Podstatně zvyšují motivací a produktivitu, snižují nemocnost a stres na pracovišti.

Kromě již starých dobrých akustických paravánů, nástěnných či závěsných akustických panelů jde výrobce BEJOT ve svém vývoji ještě dále a vyvinul produkty TREEHOUSE, BEACHHOUSE a CAVE, které kromě skvělých akustických parametrů implementují prvky přírody do kancelářských prostor.

TREEHOUSE - symbol dětství, místo, kde je všechno možné a sny se stávají skutečností. Zde neexistují hranice kreativity, zde je vše možné.

Treehouse - perfektní místo, kde lze vybudovat přátelství a základní profesionální tým. Zaměstnanci mají povědomí o svazku s firmou, které je ale díky akustickým parametrům v dobrém slova smyslu vzdálené a více prospívá věci.

V Treehouse vnímáme jinak naši profesionální úlohu, lépe vidíme co lze udělat či změnit – náš úhel pohledu se mění. Treehouse je dětská forma inkubátoru důvtipu a vynalézavosti. Zde můžete zcela otevřeně hovořit o prvních vizích ohledně nových řešení, nevyzkoušených metodách. Jelikož vidíme s kým mluvíme a současně neslyšíme ostatní z okolí, naše myšlenky jsou presentovány konkrétněji a snadněji.

BEACHHOUSE – plážové křeslo navozuje pozitivní atmosféru u moře a tím napomáhá řešit problémy ve firmě v příjemném prostředí, zároveň sedět vedle sebe, bok po boku je nesmírně důležité, neboť to prolamuje ledy a vytyčuje společný cíl.

CAVE - lidstvo má přirozenou potřebu vrátit se k přírodě. Jeskyně jakožto symbol místa, které poskytuje úkryt, ochraňuje a sjednocuje lid. Bezpečné místo, kde lze prodiskutovat strategii.

V jeskyni mohou zaměstnanci zjistit, jak důležití pro firmu jsou. CAVE navozuje atmosféru bratrství, je symbolem bezpečí a jedinečným místem pro plánování strategie. Lze zde organizovat meetingy zaměstnanců – sjednotit tým či motivovat k boji s opozicí.

TREEHOUSE, BEACHHOUSE & CAVE = KOMFORT, SVOBODA, KREATIVITA

V případě zájmu o více informací či o produkty BEJOT , kontaktujte společnost PROGRESS INTERIOR s.r.o. (www.pint.cz, info@pint.cz) výhradního zástupce pro Českou republiku.

Akustika a biofílie
Designové studio Chrudim
  • Sledujte nás na sociálních sítích
Showroom Praha
  • Koželužská 2246/5, 180 00 Praha 8 - Libeň
  • (přízemí budovy SUBTERRA) (mapa)
  • Tel.: +420 736 752 173
  • Tel.: +420 731 443 720
  • Otevírací doba:
  • Termín návštevy je nutné
  • předem telefonicky domluvit.